top of page

KURUMSAL EĞİTİMLER

Kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun, verimliliğe odaklanmış, esnek ve eğlenceli kurumsal eğitim çözümleri için doğru adrestesiniz.

01

İLETİŞİM EĞİTİMLERİ

Gördüğünüz, alıştığınız iletişim eğitimlerini unutun. Uzun uzadıya tanımlar, genel geçer yargılarla hazırlanmış kopyala yapıştır sıkıcı bilgiler yok. Sizin için eğlenceli, yaşama dokunan basit tekniklerle harika bir eğitim hazırladık.

Bilimsel kaynaklardan derlenen, gerçek çözümler içeren, tam özgün içerikli bireysel ve kurum içi iletişim eğitimlerimize bayılacaksınız. 

İLETİŞİM: "POZİTİF BİR BAŞLANGIÇ"

KURUM İÇİ İLETİŞİM: "ORTAK MIYIZ?"

SIRSIZ, ŞİFRESİZ İLETİŞİM: "ÖN YARGILARINIZLA VEDALAŞIN"

POZİTİF BİR BAŞLANGIÇ SEMİNERLERİ

02

SATIŞ EĞİTİMLERİ

Şirketler ekiplerinin satış becerileriyle büyür.  Satışı bireysel bir efsaneye dönüştüren genel anlayışın dışına çıkın. Ekibinizi standartlar üzerinden, kitlesel başarıya odaklamak sizin elinizde. Sırlarla, şifrelerle, kodlarla verilen vaatleri bir kenara bırakmanın vakti sizce de gelmedi mi? Gerçek, sürdürülebilir ve kesin sonuç veren kitlesel başarıya odaklanmış satış becerileri eğitimlerimiz:

SATIŞTA STANDARTLAR

MÜŞTERİ ODAKLI SATIŞTA İLERİ TEKNİKLER

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ: "BİR AŞK HİKAYESİ"

İKNA VE MÜZAKERE: "BENİM EVET'İM ARTIK SENİN"

SATINALMACILAR İÇİN SATIŞ

03

LİDERLİK EĞİTİMLERİ

Liderler kurumunuzun varlığı ve yokluğu; büyümesi ya da küçülmesinin mimarlarıdır. Liderlerinizi seçmek yerine yetiştirmek isterseniz en verimli liderlik eğitimleri elinizin altında.

Liderlik eğitimlerimizden tanımları, hamaseti ve laf kalabalığını çıkardık; onların yerine bire bir uygulanan, sonuca yönelik hazırlanmış, günlük hayattan örneklenen pratik teknikleri yerleştirdik.

 

LİDERLİK: "ATEŞLE BUZ ARASINDA"

VERİ BAZLI LİDERLİK: "ANALİTİK DÜŞÜN, STRATEJİK DAVRAN"

GİRİŞİMCİ LİDERLİK: "SİSTEM DOĞURAN FİKİRLER"

Beyin fırtınası Oturumu
İş görüşmesi
Kadın Öğretim Görevlisi
bottom of page