top of page

HİZMETLERİM

Temel hizmetim, şirketinizin rekabette öne çıkmasını, daha kazançlı ve itibarlı şekilde ilerlemesini sağlamak. Tabii ki bu hizmeti kademeli ve sistematik yapmak başarmanın esas noktasını oluşturuyor. Hal böyleyken 21 yıllık tecrübe ve uluslararası otoritelerin üzerinde mutabık kaldıkları tüm tekniklerden oluşan bir yöntem geliştirdim: Hexa-GO™ 

Bu sistem şirketinizi adım adım ileriye taşıyacak uygulamalardan oluşuyor. Hadi bunlara bir göz atalım.

Analiz & Strateji

​​

Mevcut iş sisteminizin detaylı analizlerini yapıyorum. Geliştirilmesi gereken tüm durumları, çözümleri birlikte görebilmek için analizleri periyodik takvimle sunuyorum. Sistem analizinden, portföye; satış aşamalarından insan kaynaklarına verimlilik açıkları ve eksiklikleri tespit ediyorum. Uygulanabilir en verimli stratejilerle planlamayı çıkartıp, onayınızla uygulamaya geçiyorum.

- Verimlilik analizleri

- Performans Analizleri

- İş gücü Analizleri

- Stok ve Satın Alma Analizleri

- Birincil Finansal Analizler

- Satış Sistem Analizleri

ve çok daha fazlası

Eğitim & Koçluk

​​

Satış eğitimi, iletişim eğitimleri, müşteri ilişkileri eğitimi başta olmak üzere randevu alımından, kapanışa; taraftar müşteri yaratmaktan ileri satış tekniklerine kadar tüm satış başlıklarında başarısı kanıtlanmış eğitimlerle ekibinizi rekabet canavarı haline getirebilirsiniz. Üstüne bire bir koçluk, ziyaret öncesi ve ziyaret koçluğu, lider satışçı koçluğu uygulamalarıyla başarınızı kalıcı hale getiriyorum.

- Satış Eğitimleri

- İletişim Eğitimleri

- Beden Dili Uygulamaları

- Liderlik ve Etkin Yöneticilik Eğitimleri

- Müşteri İlişkileri Eğitimleri 

ve çok daha fazlası

İş Geliştirme Danışmanlığı

​​

Verimliliği yükseltmek, hem sorunları gidermekte ve oluşabilecek sıkıntıları önlemede; hem de sistem üzerinde çok fazla değişiklik yapmadan kısa vadede karlılığı ve büyüme oranını artırıcı bir etki yapar.

Doğru noktaya konumlandırılan bir mum gerekli aydınlatmayı sağlarken, yanlış noktadaki yüzlerce ampül size hem para hem sağlık kaybı yaşatır.

Sistem açıklıklarını, verimliliği düşüren noktaları belirleyip, kısa zamanda gücünüzü artırmanız için birlikte çalışmaya ne dersiniz?

bottom of page