top of page

HAKKIMDA

KISA ÖZGEÇMİŞ

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Maliye bölümü mezunudur. Yüksek öğrenim ile eş zamanlı olarak başladığı 23 yılı aşkın iş hayatında mağazacılık, yayıncılık, eğitim, hizmet ve dış ticaret sektörlerinde satış ve pazarlama yöneticiliği, C-Level yöneticilik ve genel müdürlük görevlerinde bulundu.

 

Orta büyüklükteki işletmelerden, çok uluslu şirketlere uzanan kariyerinde satış süreci, kampanya yönetimi, iş geliştirme, sistem oluşturma ve kurumsallaşma üzerinde uzmanlaştı. Sahada geçirdiği senelerde ülke bazında birçok büyük başarılara imza atarken, yöneticiliği süresince müşteri odaklı değişim, iş geliştirme ve verimlilik konusunda önemli çalışmalar yürüttü. İçerisinde bulunduğu firmalarda satış ve iş geliştirme rekorları kırdı.

 

2011’den beridir iletişim, satış ve liderlik konuları başta olmak üzere kurumsal eğitimler vermekte; küçük, orta ve büyük boyuttaki şirketlere yönetim, sistemsel iyileştirme, analiz ve veri yönetimi, verimlilik ve karlılık artışı, iş geliştirme ve personel eğitimleri konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Şifresiz ve Sırsız: Gerçek Satış kitabının yazarıdır.

gb.png
Güven Bakırtaş Kimdir ?

SEKTÖREL YETKİNLİKLERİM:

Hizmet, Kargo - Lojistik, Dış Ticaret, Perakende, Cafe-Restoran, Üretim, Basım-Yayın, Kurumsal Satış.

 

SİSTEMSEL YETKİNLİKLERİM:

Ekip Kurma, Yönetim; Personel Eğitimleri; Kurumsallaşma çalışmaları; Finansal Denge Analizleri; Karlılık-Verimlilik Optimizasyonları; Stok Yönetim ve Optimizasyonu; Personel Seçme-Yerleştirme; Organizasyon Kurulumu; Satış Sistem Kurulumu, Satış Sunumları; Kampanya Yönetimi.  

bottom of page